• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Yapracık Toki Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

                                                                                 Transferde Marka

 

Büyük şehirlerde bir yerlere gitmek her zaman sıkıntılı bir durum olmuştur. Ulaşım araçlarını sürekli değiştirmek, zamanı ayarlamak ve varacağınız yere zamanında gitmek zor ve uğraştırıcıdır. Hele ki gittiğiniz yere zamanında yetişmeniz gerekiyorsa hesapladığınız süreden önce evden çıkmış olmanız gerekir. Özellikle uçak seyahatlerinde havalimanlarında saatinde olmanız gerekir çünkü yapılan işlemlerde yavaşlama ya da sıra oluşursa uçağı kaçırma ihtimaliniz yüksektir. Ve yaşanan sıkıntı huzursuz bir yolculuğa sebep olur.

 

Bu sebeple özellikle şehir dışlarında bulunan havalimanlarına transfer imkanları sunulmuştur. Onay Vip Turizm sizi bu dertten kurtararak havalimanına direk ulaşımınızı sağlamaktadır. İstediğiniz zamanda, istediğiniz yerden sizi alarak havalimanına zamanında gitmenizi ve telaşsız bir yolculuk geçirmenizi hedeflemektedir. Esenboğa havalimanı Yapracık TOKİ transfer ile havalimanına en rahat şekilde gidin!

 

TRANSFERİNİZİ AYARLAMAK ÇOK KOLAY

 

Müşteri hizmetlerimiz her daim telefonun diğer ucunda. 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimizi arayarak rezervasyonunuzu yapabilir ve seyahatiniz öncesi transfer işleminizi tamamlayabilirsiniz. Esenboğa havalimanı Yapracık TOKİ transfer ile ulaşımınızı en kolay ve ekonomik şekilde tamamlarsınız. Tek yapmanız gereken bizi +90 532 561 48 87 nolu telefondan aramak.

 

AMACIMIZ RAHATLIĞINIZ

 

Transfer araçlarındaki en önemli unsur elbette ki araç şoförüdür. Şoförün deneyimli olup olmadığı, trafik kurallarına uyup uymadığı, güler yüzlü ve anlayışlı bir tavrı olup olmadığı her zaman soru işareti yaratır. İşte bu sebepler şoförlerimizi en deneyimli kişiler arasından seçiyor ve hizmet belgeleri olup olmadığına bakıyoruz. Firmamız ile çalışan şoförlerimize özel hizmet eğitimi vererek rahat bir transfer hizmeti almanızı sağlıyoruz.

 

NE KADAR YOLUNUZ VAR ÖNCEDEN ÖĞRENİN

 

Gerek müşteri hizmetlerimiz, gerekse web sitemizde bulunan uygulama sayesinde gideceğiniz yerin ne kadar süreceği ve yol kilometre bilgisi sizlere sunulmaktadır. Esenboğa havalimanı Yapracık TOKİ transfer kilometresi 75 - 80 km, süresi yaklaşık 50 – 55 dakika sürmektedir. Bu süreye göre transfer hizmetinizi ayarlayacağınız saati belirleyebilirsiniz.

Büyük şehirlerdeki sıkışık trafik havalimanına varacağınız süreyi uzatıyorsa, deneyimli şoförlerimiz sizi farklı alternatif yollardan getirerek güvenli bir şekilde transfer hizmetini tamamlar.

 

İSTER HAVALİMANINDAN, İSTER ADRESİNİZDEN

 

Onay Vip Turizm transfer hizmetini tek yön ya da gidiş – dönüş olarak seçeneklerle devam ettirmektedir. İsterseniz havalimanından adresinize ya da adresinizden havalimanına tek yön seçenekleri bulunmaktadır. İstediğiniz gün, saat ve yerde özel araçlarımız sizi karşılayacak ve dilediğiniz adrese transferinizi yapacaklardır. Gidiş – dönüş zamanlarınız belli ve her iki seyahatte de transfer hizmeti kullanmak istiyorsanız bu şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.

 

SÜRPRİZ FİYATLARA GEREK YOK

 

Web sitemiz üzerinde bulunan uygulama sayesinde transfer hizmetinizin ücretini öğrenebilirsiniz. Esenboğa havalimanı Yapracık TOKİ transfer hizmeti için kullanmak istediğiniz araç türü ve transfer hizmeti bedelini görmekte ve sürpriz bir fiyat ile karşılaşmazsınız.

 

ARAÇLARIN BAKIMI HER ZAMAN TAM

 

Transfer hizmetimizi gerçekleştirdiğimiz araçlarımızın bakımı sürekli yapılmaktadır. Araçlarımız konforludur. Yolculuğunuz boyunca kendi aracınızın rahatlığını sağlayacağımıza dair güvence veriyoruz.

Yapracık Toki Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Yapracık Toki Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Yapracık Toki Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Yapracık Toki Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Yapracık Toki Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Yapracık Toki Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Yapracık Toki Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Yapracık Toki Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)