• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Alacaatlı Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Transfer Hizmetiniz Onay Vıp Turizm

 

Uzun Yollar Gözünüzde Büyümesin

 

Seyahatlerinizi planladıktan sonra akla hemen havalimanına nasıl gidileceği, hangi saatte gidileceği ya da geri dönüşte nasıl dönüleceği gibi önemli sorular akla gelir. Esenboğa havalimanı merkez yerlere uzak bir konumda olduğu için genelde gidiş - gelişlerde sıkıntılar yaşanır. Bu gibi durumlarda alternatif ulaşım yolları aranır ve seyahate sorunsuz bir şekilde başlamak ya da bitirmek istenir. Esenboğa havalimanı Alacaatlı transfer sayesinde bu tür sorular bir sorun olmaktan çıkıyor. Onay VIP Turizm sayesinde yollar artık emrinize amade!

 

Peki, Nasıl Transfer Ayarlayacağım?

 

Müşteri hizmetlerimiz 7/24 sizlerin yanında! İstediğiniz saatte arayarak transfer bilgileriniz ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Adres bilgileriniz ve kişi sayısına göre araç çeşitliliği sağlayarak, ekonominizi sarsmayacak araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Esenboğa havalimanı Alacaatlı transfer süresi 55-60 km aralığında ve 50 – 55 dakika sürer. Bu süre boyunca deneyimli şoförlerimiz sayesinde konforlu ve hızlı bir transfer seyahati yaşarsınız.

 

Şoförlerimize Güveniyoruz

 

Transfer hizmetlerinde en önemli noktalardan biri de şoför kalitesidir. Bünyemizde bulunan tüm şoförlerimiz hizmet eğitimi alarak sizlere yolculuğunuz boyunca kaliteli ve güvenli bir sürüş sağlarlar. Anlayışlı ve güler yüzlü şoförlerimiz sayesinde varacağınız noktaya hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Çünkü şoförlerimiz yollar hakkında deneyimli ve bilgilidirler. Trafik çilesinden ve stresinden kurtulacağınız VIP transfer deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Kapıdan Kapıya Ulaşım

 

Belirlediğiniz gün ve saatte bulunduğunuz yerden sizi alıyor ve Esenboğa havalimanı Alacaatlı transfer ile sizi havalimanına uçak saatinizden önce bırakıyoruz. Böylece işlemleriniz aceleye gelmeden huzurlu bir tatilin ve seyahatin başlangıcını yapıyorsunuz. Firmamız tek gidiş ya da gidiş – dönüş opsiyonları ile şehre dönüşünüzde de sizi havalimanı çıkış kapılarından alıyor ve yine istediğiniz adrese sizi güvenli bir şekilde bırakıyor. Tatilinizin ya da seyahatinizin sonunda da yine aynı şekilde huzurlu, trafik derdi çekmeden ve güvenli bir şekilde evinize ulaşıyorsunuz.

 

Araç Seçimleriniz Size En Uygunları Olsun

 

Esenboğa havalimanı Alacaatlı transfer yapan araçlarımız kişi sayısına bağlı olarak farklılık gösterir. Grup ya da tek kişi olan seyahatinize uygun araçlar tahsis edilir. Maksimum 46 kişiyi tek bir araçla havalimanına ya da havalimanından varacağınız adrese götürebiliriz.

 

Zamanınız Bizim İçin Önemli

 

Zamanınız sizin olduğu kadar bizim içinde değerli. Zamanınızın kıymetini biliyor ve sizleri adresinize ulaştıracak alternatif yollardan stressiz bir şekilde ulaştırıyoruz. İstediğiniz saatte, istediğiniz yerden havalimanına ulaşımınızı düşünmenize ve farklı ulaşım yolları kullanmanıza gerek yok. En konforlu şekilde ve zamanınızdan çalmayarak, üstün kalite anlayışımız ile kendi aracınızda hissetmenizi sağlıyoruz.

 

Müşterilerinizi Toplantılara Zamanında Ulaştırın

 

İş hayatı gereği çok fazla seyahat ve toplantı olmakla beraber, hepsi için uzun yollar kat etmek gerekebilir. Müşterileriniz iş seyahati ya da toplantı için şehre geldiğinde onları biz karşılayalım ve istediğiniz noktaya özel VIP araçlarımız ile biz bırakalım. Şirket prestijinizi bir adım ileri taşıyın.

Alacaatlı Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Alacaatlı Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Alacaatlı Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Alacaatlı Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Alacaatlı Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Alacaatlı Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Alacaatlı Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Alacaatlı Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)