• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Etimesgut Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

                                                                                Onay Vip Turizm

 

Onay VİP Turizm Hangi Hizmetleri Kapsar?

 

Onay VİP Turizm firması olarak oldukça geniş çaplı bir ulaşım hizmeti sunmaktayız. Ulaşım hizmetlerimiz istenilen özelliklere sahip araçlarla yapılmaktadır. Özel misafirler ile yapılan seyahatler için özel araçlar bulunmaktadır. Bunun yanında havaalanı transferi, şehirlerarası transfer, kayak transferi hizmetleri ve günlük gezi, düğün için ulaşım hizmetlerini kapsamaktadır. Onay VİP Turizm firması olarak Esenboğa havalimanı Etimesgut transfer hizmetinde de öncü firma haline gelmekteyiz. Lüks araçlarımız ile kişi veya kurumların araç ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Onay VİP Turizm Firması olarak bütün araç transfer ihtiyaçlarında akla ilk gelen firma olmaktayız. Oldukça geniş müşteri çevremiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz sonucunda her geçen gün bu sayı artmaktadır. Bu da kaliteli bir firma yolunda ilerlememizde en önemli desteği sağlamaktadır.

 

Onay VİP Turizm Firması Araçlarının Özellikleri

 

Firmamızın en önemli amacı müşterinin memnun olmasıdır. Müşteri memnuniyeti ilk sırada geldiği için bütün çalışmalarımız bu doğrultuda yapılmaktadır. Çalışanlarımız da bu konuda bilinçlendirilmiştir. Araçlar, müşterilerin memnun kalması için oldukça konforlu ve rahattır. Koltuklar sürekli bakımlı, yeni ve temizdir. Müşterilerimizin hem rahat hem de hijyenik bir ortamda seyahat etmeleri için bütün detaylar düşünülmekte ve kontroller bu titizlikle yapılmaktadır. Araçlarımız müşterilerin isteklerine göre şoförlü veya şoförsüz olarak kiralanmaktadır. Şoförlerimiz oldukça deneyimli ve işlerini büyük titizlikle yapmaktadırlar. Araca hakim oldukları için her hangi bir sorun yaşanmamakta veya önceden önlem almaktadırlar. Bu da Esenboğa havalimanı Etimesgut transfer hizmetlerinde müşterilerin güvenliği açısından oldukça önemlidir.

 

Araçlarımız son model A1 kalitededir ve firmamız bütün yetki belgelerini bulundurmaktadır. Her hangi bir resmi olmayan durum söz konusu değildir. Bunun yanında araçlarımız bu kadar kaliteli iken aynı zamanda oldukça da uygun fiyatlara kiralanmaktadır. Müşteriler için hem kaliteli bir hizmet anlayışı hem de ekonomik anlamda bir kar sağlamaktayız. Daha uygun fiyata yaptıkları yolculuk maddi anlamda bir kazanç sağlamak demektir. Müşteriler firmamıza gelmeden de araç kiralama hizmetlerimiz için günün her hangi bir saatinde arayarak rezervasyon yaptırabilirler. 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Özellikle acil durumlarda müşteriler tarafından tercih edilmekte, müşterilerin ulaşması gereken yerlere zamanında ulaşmalarını sağlamaktayız.

 

Firmamızın bir diğer üzerinde durduğu konu da güvenilirliktir. Birçok insan önemli durumlar için bu araçları kiralamakta ve yolculuk için gereken araç ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu kadar önemli bir konuda araçlarla ilgili her hangi bir sorun müşterinin işinin aksamasına neden olabilmektedir. Bu da müşteriyi büyük zarara uğratabilir. Firmamız bu konuya özellikle dikkat etmektedir. Çünkü bu gibi sorunlar yaşanması güvenilirliğin zedelenmesine neden olmaktadır. Bütün bu detayları düşünmekte olan firmamız Esenboğa havalimanı Etimesgut transfer hizmetiyle de kendisini kanıtlamış ve müşterilerin güvenini kazanmıştır. Aldığımız olumlu yorumlar bu gerçeği kanıtlamaktadır. Birçok müşteri araçlarımızdan ve hizmetlerimizden memnun kaldığını söylemektedirler. Çalışanlarımızın güler yüzlü, anlayışlı ve pratik olmaları da ayrıca olumlu yorumlar arasında bulunmaktadır. Firmamızın amacı müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet anlayışı olduğu için, en çok tercih edilen organizasyon firması olmaktadır. Bu amaç için tüm ekip olarak belli bir planda ilerlemekte ve önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu her zaman hissetmekteyiz.

Etimesgut Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Etimesgut Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etimesgut Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etimesgut Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etimesgut Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etimesgut Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etimesgut Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etimesgut Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)