• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Mamak Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

                                                                Esenboğa'dan Transfer Hizmetleri

 

Esenboğa Havaalanı, Ankara’da bulunan ve birçok noktaya uçuş yapılabilen uluslararası havaalanıdır. Bu noktadan birçok yere gidilebildiği gibi birçok yerden de Ankara Esenboğa havalimanına gelinebilir. Tüm Türkiye’den ve dünyadan uçuşların yapıldığı Ankara’da da diğer illerde olduğu gibi havaalanı yerleşkesi şehir dışında bir noktadadır. Bunun sebebi hem iniş pistlerinin hem de havaalanının kapladığı toplam alandan dolayıdır. Bu durum da tüm şehirlerde olduğu gibi Ankara’da havaalanı ulaşımının belirli vasıtalar ile yapılmasını zorunlu kılar. Havaalanı ulaşımı için toplu taşıma, taksi, servis ya da özel araç kullanılabilir. Tüm bu yollara alternatif olarak bir de transfer hizmetleri vardır. Transfer hizmetleri sizi istediğiniz noktadan havaalanına, havaalanından da istediğiniz noktaya götürebilmektedir. Bu hizmetin en iyi yanı ise sizlere zaman sıkıntısı olmadan hizmet verebilmesidir. Dilediğiniz noktalara varmanın en kısa yolu transfer araçlarıdır.

 

Ankara’da Havaalanı Transferi

 

Ankara Esenboğa havaalanından gitmek istediğiniz tüm noktalara vip araçlar ile özel transfer hizmeti veren firmamız Esenboğa havalimanı Mamak transfer servisi ile hizmetlerine devam etmektedir. Mamak’ta gitmek istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan transfer araçlarımız, gidecek kişi sayısına göre, taşınacak eşya miktarına göre ve aynı zamanda da gidilecek mesafeye göre siler için özel olarak seçilir ve gerekli ayarlamalar yapılır. Her transfer aracında konu hakkında yetki belgeleri olan tecrübeli şoförler bulunmaktadır. Transfer hizmetlerimiz hem yurt içinden gelen hem de yurt dışından gelen yolcularımız için yapılmaktadır. Esenboğa havalimanı Mamak transfer servisimiz ile gitmek istediğiniz noktaya varmak için bizi aramanız ve hizmet talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

 

Transfer Organizasyonu Nasıl Yapılır?

 

Transfer organizasyonu yapmak için servis numaralarımız üzerinden bize ulaşmanız yeterli olmaktadır. Sizlerden gelen transfer talepleri öncelikle gidilecek noktaya göre değerlendirilir. Esenboğa havalimanı Mamak transfer talepleriniz için bu istikamette servis yapan araçlarımız içinden tercih yapılabilir. Aynı zamanda transfer edilecek kişi sayısına göre araç değişimi yapılabilir ve eğer kalabalık bir ekip olarak transfer yapılacak ise iki araç ya da büyük bir araç temini hızlı bir şekilde yapılır. Sizler ile iletişime geçilip eşya miktarı öğrenildikten sonra araçlar hazırlanır ve uçağınızın indiği dakikada da sizi Esenboğa havaalanı çıkışında beklerler. Dilerseniz transfer aracının sizi alış noktası başka bir yer de olabilir. Bu esnada da sizinle sürekli olarak iletişim halinde olunur ve en yakın noktadan araca binmeniz sağlanır. Eşyalarınız düzenli bir biçimde araca yüklendikten sonra size verilen adres ya da yol tarifi üzerinden ulaşmak istediğiniz yere hızlı bir şekilde gitmeniz sağlanır. Araçlarımız uzun yolculuklara göre tasarlanmış olduğundan konfor ve rahatlık konusunda oldukça iyidir. Aynı zamanda tüm transfer ekibimiz ve şoförlerimiz bu konuda uzman olup sizlere her türlü taşımacılık hizmetinin en iyisini sunmaktadırlar.

 

Bizlere İnternetten Ulaşabilirsiniz

 

Web sitemizde hem verdiğimiz hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler hem de iletişim için gerekli olan telefon numaraları ve e mail adresi bilgileri sizlerin ulaşımına sunulmuştur. Bu bilgileri kullanarak bizlere 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilir ve transfer aracı talebinde bulunabilirsiniz. Sizden gelen tüm talepler kısa süre içinde yanıtlanmakta ve geri dönüş sağlanarak planlama yapılmaktadır.

Mamak Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Mamak Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Mamak Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Mamak Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Mamak Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Mamak Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Mamak Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Mamak Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)