• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - İncek Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

                                                                     Transfer Hizmetleriniz Bizden

                                                            TOPLU TAŞIMALAR SIKINTI OLMASIN

 

Onay Vip Turizm ayrıcalığı ile ister 1 kişi olun, ister 46 kişi. Tek seferde transfer hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Toplu transfer hizmetlerimiz için bünyemizde bulunan büyük özel araçlarımızla sizleri havalimanından alıyor, istediğiniz adrese bırakıyoruz. Esenboğa havalimanı İncek transfer ile şehre ilk defa gelen konuklarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde varacakları yere zamanında bırakıyoruz. Fazla kişinin geldiği zamanlarda şehre uzak olan havalimanından, bulunulan adrese gelmesi her daim zor olmuştur. Transfer hizmetlerimiz sayesinde artık şehir içi ulaşım çok kolay.

 

LÜX ARAÇLARLA ULAŞIM

 

Araçlarımız değişkenlik gösteriyor olup, prestijine değer verenler için lüx araçlarımız mevcuttur. İster siz, isterseniz misafirleriniz için konforlu bir ulaşım olanağını sağlıyoruz. Ankara, büyük ve iş hacmi yüksek bir şehir. Doğal olarak şehir dışından Ankara’ya iş için çok fazla seyahat edilmekte. İş toplantıları ya da ziyaretler için şehire gelen misafirlerinize prestijinizi yansıtabilirsiniz. Gelen misafirlerinizi havalimanında karşılayarak, belirttiğiniz adrese güvenli ve sorunsuz bir şekilde transferlerini sağlayabilmekteyiz. Sizler misafirlerinize ne kadar değer veriyorsanız, bizler de aynı özeni gösteriyoruz. Trafik yoğunluğuna takılmadan, şehir stresi çekmeden alternatif yollardan misafirlerinize konforlu bir yolculuk sunuyoruz. Misafirlerinizin geri dönüşlerinde de aynı hizmeti havalimanına transfer hizmeti için de yapabilirsiniz.

 

EN DENEYİMLİ ŞOFÖRLER

 

Onay Vip Turizm’in hizmet anlayışı daima kalitedir. Bu sebeple transfer araçlarımızı kullanan şoförlerimizi de en deneyimli kişilerden seçiyoruz. Firmamızda ki şoförlere özel hizmet eğitimleri vererek, sizlerin daha konforlu bir yolculuk yapmanızı hedefliyoruz. Şoförlerimiz yol bilgisi konusunda deneyimli ve dikkatlidirler.

 

NE KADAR YOLUNUZ VAR ÖĞRENİN

 

Esenboğa havalimanı İncek transfer 50 - 55 kilometre arasında olup, yolculuk süresi 50 dakikadır. Web sitemiz üzerinden ve müşteri temsilcilerimizden yol bilgisi ve süresi hakkında bilgi alıp transfer hizmeti için gerekli zamanı ayarlayıp, rezervasyonunuzu bu bilgilere göre yapabilirsiniz.

 

İSTEDİĞİNİZ YERDE ve İSTEDİĞİNİZ ZAMANDA

 

Transfer hizmetiniz için rezervasyonunuzu yaptırdığınızda Esenboğa havalimanı İncek transfer günü sizi havalimanının çıkış kapılarında karşılıyor ve İncek’te istediğiniz adrese bırakıyoruz. İncek – Havalimanı arasında transfer hizmeti almak istiyorsanız da aynı şekilde istediğiniz saat ve yerde özel araçlarımız ile sizi kapıdan alıyor havalimanına zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

 

TRANSFER HİZMETİNİZ İÇİN 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

 

Çağrı merkezlerimiz, siz müşterilerimizin talep ve rezervasyonlarını almak için 7/24 bir telefon kadar uzağınızdadır. İstediğiniz saatte arayıp transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

FİYATLARDAN EN UYGUNU, KALİTEDE EN İYİSİ

 

Transfer hizmetlerimizde istediğiniz araca göre ekonomik fiyatlar sunuyoruz. İster ekonomik araçlarla, isterseniz lüks vip otomobil, minivan, lüks minivan ve otobüslerle yolculuğunuzu değerli kılıyoruz. Ve bu hizmetleri piyasa fiyatlarından daha uyguna ve daha kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Üstelik kullandığınız araçların yol mesafelerine göre fiyatlar belli olduğu için, yolculuk sonunda ne ödeyeceğinizi biliyor oluyorsunuz.

 

Onay Vip Turizm, transfer hizmetlerinde kaliteyi hedefleyen bir firmadır.

İncek Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı İncek Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı İncek Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı İncek Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı İncek Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı İncek Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı İncek Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı İncek Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)