• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Bağlıca Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Esenboğa Havalimanı'ndan Bağlıca'ya Nasıl Giderim?

 

Ankara’nın son dönemlerde yeni gözdesi Bağlıca. Fakat bir yeni yerleşim yeri olması sebebiyle ulaşım imkân ve olanakları oldukça kısıtlı. Güvenli ve rahat yolculuğun adresi olan Onay Vip Turizm olarak sizi bu konuda oldukça rahatlatacak fırsat ve imkânları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Uçaktan iner inmez Esenboğa Havalimanı Bağlıca transfer hizmetimizle, avantajlı fiyatlar, hizmetinize sunulmuş kaliteli, belgeleri tam, alanında uzman kadromuzla sizleri karşılayalım. Sizleri taksi ya da herhangi bir toplu taşıma aracı taşıma zahmetinden uygun

fiyatlara kurtaralım.

 

Uçak çoğu ulaşım seçeneğine göre en uygun ve avantajlı olanıdır. Fakat hava alanlarının merkeze olan uzaklığı çoğu yolcunun gözünde büyümektedir. Onay Vip Turizm olarak firmamız sizleri uçaktan indikten sonra gideceğiniz yere kafanız rahat ve konfor içinde ulaştırmayı hedeflemektedir. Sizin de uçak yolculuğu sonrası varmak istediğiniz yere ulaşım gözünüzü korkutuyorsa havaalanı transfer hizmetimiz tam da size göre.

 

Araçlarımız Sizi Memnun Edecek!

 

Firmamızın birinci önceliği olan rahat ve konforlu transfer için araçlarımız son model ve çeşitli özelliklerle donatılmış olarak siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Özellikle Ankara Esenboğa Havalimanı Bağlıca transfer hizmetimiz Bağlıca gibi ulaşımı zor ve mesafesi uzun olan semtler için sizi araçta rahat ettirecek klima ve benzeri artılara sahip araçlarımızı tercih etmeniz yolculuğunuzu keyifli hale dönüştürecektir. Araçlarımız hizmetlerini yaz-kış büyük bir konforla sunmaya devam etmektedir. Araçlarımızın muayeneleri düzenli olarak yaptırılmaktadır. Firmamız bünyesinde belgesiz, muayenesiz hiçbir araç bulundurmamaktadır. Firmamız araç kapasitesinden fazla müşteri kabul etmemekte ve 4 kişilik araç için sadece 4 kişilik hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin güvenliğini, sağlıklı ve konforlu bir ulaşımı sizlere sunmak için güvenliğinizi her zaman ön planda tutmaktayız. Onay Vip Turizm olarak firmamız sınırlamalarını

yalnızca müşteri memnuniyetini korumak ve devamlı kılmak için uygulamaktadır.

 

Bir Telefonla Hizmet Kapınızda!

 

Firmamız 7/24 taleplerinizi karşılamaktadır. Firmamız şoförlü araçlarını misafirlerinizin ulaşımı için istediğiniz adresten havaalanına ya da havaalanından istediğiniz adrese bırakmaktadır. Misafirlerinizi uçaktan iner inmez belirttiğiniz isim yazılı pankartlar ile beklemektedir. Bağlıca ‘da ikamet etmekteyseniz ve misafirinizin yol, adres bulma gibi ulaşım sıkıntıları çekmesini istemiyorsanız Esenboğa Havalimanı Bağlıca transfer hizmetimizle, misafirinizi şoförümüz pankartla karşılasın, misafiriniz uçaktan iner inmez rahat ve konforlu araçlarımızla en kısa sürede yola çıksın.

 

Şoförlerimizi Nasıl Seçiyoruz?

 

Müşterilerimizin ulaşım anında güvenliği şirketimizin üzerinde durduğu bir konudur. Gerek araç seçimimizde gerekse şoför seçimimizde konforunuza olduğu kadar güvenliğinize de önem vermekteyiz. Şoförlerimiz özel elemelerden geçtikten sonra işe alınmaktadır. Şoförlerimizin tamamı bu elemelerden geçtikten sonra özel davranış eğitiminden geçmektedirler. Hedefimiz, müşterilerimizi gitmek istedikleri yere en kısa zamanda, güler yüz ve hoş bir diyalog ile ulaştırmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak her zaman önceliğimizdir. Onay Vip Turizm özel misafirleriniz için prestijinizi artıracak seviyede kaliteli ve kibar karşılamayı sunmayı, huzurlu ve konforlu yolculuğu temin etmeyi, güvenliğinize önem vermeyi asla ihmal etmemektedir.

Bağlıca Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Bağlıca Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Bağlıca Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Bağlıca Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Bağlıca Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Bağlıca Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Bağlıca Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Bağlıca Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺