• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Dikmen Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Transferde Kolaylık

 

GÜVENİLİR VE ANLAYIŞLI ŞOFÖRLER

 

Transfer hizmeti için talep ettiğiniz araçta seyahatinizi gerçekleştirecek şoförlerimiz anlayışlı, güler yüzlü ve işlerinin en iyi olan kişilerdir. Trafikte veya seyahatiniz boyunca sıkıntı yaşamayacağınız gibi varmak istediğiniz adrese en kısa sürede sizleri ulaştırırlar. Ankara için trafik yoğunluğu ve üstün yol bilgileri sayesinde güvenle ve sorun yaşamadan transferiniz tamamlanmış olur. Esenboğa havalimanı Dikmen transfer yolculuğunuz zahmetsiz ve hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Firmamızın ilk önceliği siz değerli müşterilerdir. Bu sebeple şoför seçimlerimiz her zaman en iyisi olacaktır.

 

ZAMAN EN DEĞERLİ UNSUR

 

Uçak kullanımının yaygın sebebi süreden tasarruf ve hızlı bir şekilde istenilen yere ulaşılma isteğidir. Fakat Ankara gibi trafik yoğunluğu fazla olan şehirlerde havalimanına ulaşımda en az uçak seyahatiniz kadar zaman almaktadır. Esenboğa havalimanı Dikmen transfer sayesinde bu süreyi kısaltıyoruz. Özellikle işe gidiş ve işten çıkış saatlerine denk gelirseniz trafik yoğunluğundan uçağı kaçırma gibi kötü ihtimaller de olabilmektedir. Bu sebeple alternatif ve nazaran daha sakin yollar kullanılarak en hızlı şekilde transferinizi yapmış olursunuz. Üstelik ister vereceğiniz adresten havalimanına, isterseniz havalimanından varmak istediğiniz adres gitmek için transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece ulaşım tipi değiştirme ve zaman kaybetme gibi sorunlar yaşamazsınız.

 

KENDİ ARACINIZIN RAHATLIĞINDA ULAŞIM

 

Bakımları yapılmış ve her daim temiz araçlarımızda kendi aracınızın konforuna ulaşırsınız. Önemli olan kendinizi rahat ve güvenli hissetmenizdir.

 

EKONOMİK FİYAT, KALİTELİ HİZMET

 

Bölgelere göre fiyatlarımız belirlenmiştir. Çankaya Dikmen bölgesine transfer için Esenboğa Havalimanı arası yaklaşık 35-40 km arası ve 40-55 dakika arası süren bir yolculuk gerçekleştirilir. Aynı süre ve kilometre bilgisi dönüşünüz içinde geçerlidir.

Transfer için talep ettiğiniz araç çeşitleri kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. 46 kişiye kadar tüm misafirlerimizin transferlerini sağlayabilen firmamız, ekonominiz için de en uygun transfer ücretini sunmaktadır. Ücret politikamız, Esenboğa havalimanı Dikmen transfer seferleri olarak benzer birçok firmadan daha ekonomik olmakla birlikte, tek yön ve gidiş- dönüş seçenekleri de bulunmaktadır. Rezervasyonunuzu yaptırırken önemli olan yer, saat ve kişi sayısıdır. Konforlu araçlarımız ile istediğiniz saatte transferinizi gerçekleştirmekteyiz.

 

 

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN TELEFONUN DİĞER UCUNDAYIZ

 

7/24 müşteri hizmetleri desteğimiz ile istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve size en uygun transfer seçeneğiyle seyahatinizi planlayabilirsiniz. Planladığınız transfer seyahatinde değişiklik ve iptal içinde yine 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Arayın ve istediğiniz saatte, istediğiniz yerde olalım.

 

İŞ TOPLANTILARINIZ ARTIK DAHA STRESSİZ

 

Büyük şehirlerde iş akışı her daim daha fazla olur ve bunun için şehir ya da ülke dışından çokça misafiriniz gelir. Bu gibi durumlarda özel şoför ya da tahsis aracınız yoksa sizin için müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın transferlerini biz yapıyoruz ve bu konuda sizin kadar titiziz. Müşterilerinizin ulaşacağı noktaya kadar en konforlu ve güvenli yolculuğu temin ediyoruz. İsterseniz VIP transfer hizmetimizden, isterseniz standart transfer hizmetimizden faydalanın.

Konforlu bir transfer hizmeti için Onay VIP Turizm’i seçtiğinizde kaliteyi ve güveni de seçmiş olursunuz.

Dikmen Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Dikmen Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Dikmen Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Dikmen Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Dikmen Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Dikmen Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Dikmen Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Dikmen Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)