• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Odtü Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Esenboğa Havalimanı Odtü Transfer

 

Ankara'nın en çok bilinen ve yoğun noktası olarak ODTÜ'den sizi profesyonel bir hizmet çatısı altında ve son model araçlar bünyesinde alarak havalimanına götürmekteyiz. Doğrudan gerçekleştirdiğimiz bu hizmet kapsamında hiçbir problem ya da sıkıntı yaşamadan gitmek istediği noktaya en kısa süre içinde ulaştırılmaktasınız. Bunu ister Esenboğa havalimanı ODTÜ transfer ile birlikte ya da havalimanı üzerinden OTDÜ’YE yapılacak olan transferler içinde yine gerçekleştirme şansını üstelik çok uygun fiyatlara altında bulabilir ve büyük bir konfor ile güzel bir yolculuk fırsatını yakalayabilirsiniz. Güler yüzlü bir hizmet ve kurulduğumuz günden bu yana sağladığımız deneyim belgesinde sizlere VİP transfer hizmeti kapsamında her daim en iyisini sunmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Özellikle ODTÜ gibi yoğun bir nokta olan bir yerden sizleri firmamız bünyesinde bulunan son model ve tüm bakımları özel bir şekilde yapılmış hijyenik araçlar eşliğinde alıyor ve havalimanına kusursuz bir şekilde getiriyoruz. Burada sizin tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırmak ve ardından zaman ve mekan olarak tam adresi vermektir.

 

Esenboğa ODTÜ VİP transfer hizmeti

 

Günümüzün en kaliteli hizmeti transfer yolculuklarından biri olarak ön plana çıkan VİP bünyesinde sizleri bu konuda en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Özellikle de Ankara'nın birçok farklı semtinde olduğu gibi Esenboğa havalimanı ODTÜ transfer adına da sizleri dev filo araçlarımız içerisinden farklı marka ve modeller arasında bir seçim ile lüks bir yolculuk adına hizmet sunmaktayız. Büyük bir konfor içerisinde ve geniş iç hacimli araçlar sayesinde Esenboğa havalimanı ile birlikte ODTÜ arasında sizin seçiminize uygun bir şekilde alıyor ve aynı biçimde arzu ettiğiniz bir noktaya ulaştırıyoruz. Üstelik tüm yolculuk boyunca da sizleri memnun etmek adına en iyi ikram servisleri ile birlikte daha birçok değişik ve alternatif hizmetleri de sunarak keyifli bir yolculuğa dönüştürme adına tüm çabalarımızla sizlere destek sunuyoruz. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz VİP transfer çalışmalarımız da sizlere çok daha iyisini sunmak adına yenilenmiş araçlarımız ile birlikte sürekli olarak daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Güven içerisinde VİP hizmeti eşliğinde ulaşım hizmeti

 

Güvenli ve daha rahat bir ulaşım adına Esenboğa havalimanı ODTÜ transfer hizmeti konusunda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli personeli ve lüks araçları eşliğinde sizlere hizmet veren firmamız kapsamında üstelik çok uygun fiyatlar sunulmaktadır. Bütçenizi aşmayan fiyatlar eşliğinde Ankara'nın en yoğun noktalardan biri olarak ön plana çıkan OTDÜ bünyesinde sizlere her iki nokta adına da kaliteli bir yolculuk hizmetine sunmaktayız. Herhangi bir problem anında da sizleri yarı yolda bırakmadan yeni araç ile hemen alarak gitmek istediği noktaya ulaştırmaktayız. Detaylı bilgi için hemen bizimle irtibata geçebilir ve rezervasyonu sorunsuz bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Odtü Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Odtü Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Odtü Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Odtü Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Odtü Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Odtü Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Odtü Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Odtü Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)