• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Airport Shuttle Service

Ulaşım ihtiyaçlarınızda Airport Taxi hizmetimizle ve yetki belgeli araçlarımız ile 7 gün 24 saat sizlere kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Konforlu Ve Hızlı Ulaşım İçin

 

Ulaşımın en hızlı yolu olan havayolu birçok ülkeye seyahat etmek için kullanılırken aynı zamanda yurt içinde de oldukça sık kullanılmaktadır. Büyük şehirlerde bulunan ve giderek de sayıları artan havaalanları yüksek uçak kapasiteleri ile her şehirden ve ülkeden yolcu uçağının karşılanması için görev yaparlar. 20 saatlik bir yolu uçak ile 2 saatten az bir sürede gelen yolcular bu hız ve konforun havaalanından sonra da devam etmesini isterler. Bu amaçla havaalanlarından şehir içi ya da yakın olan şehirlere seyahat etmek için kullanılan en hızlı ve en konforlu yöntem airport taxi hizmetidir.

 

 Airport Taxi İle Rahatınızdan Ödün Vermeyin

 

            Her türlü ulaşım hizmetinde bir numara olan şirketimiz, hizmetleri arasına eklediği airport taxi ile sizleri istediğiniz adrese kadar götürüyor ve hem hızlı hem de güvenli bir şekilde konforlu yolculuğunuzdan ödün vermeden sizleri hedefinize ulaştırılıyoruz. Hizmet alanında uzman olan taksi şoförlerimiz ile alternatif yollar üzerinden trafiğe takılmadan oldukça rahat bir biçimde yolculuk edebilirsiniz. Aynı zamanda eşyalarınız fazla ise, eşyalarınızı sıkıştırmadan rahat bir şekilde taşıyacak büyük bagajlı taksi araçlarımız da airport taxihizmeti ile sizlere sunulmaktadır.

 

 Taksiniz Kapınızda

 

            Airport taxi hizmetini havaalanı çıkışlarında kullanabileceğiniz gibi havaalanına gitmek için de şehrin dört bir tarafından çağırarak kullanabilirsiniz. Taksi hizmeti sizi dilediğiniz saatte ve dilediğiniz noktadan alarak uçak saatinizden önce alanda olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca taksi ile gideceğiniz noktaya doğru ilerlerken araç içinde günlük telefon konuşmalarınızı yapabilir, gazetenizi okuyabilir ve şehrin güzelliklerini izleyerek de yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

 

 Şoförünüz Kapıda

 

            Havaalanı çıkışlarında da hizmet veren taksilerimiz dilerseniz önceden bildirmiş olduğunuz uçak iniş saatine göre sizi bulunduğunuz noktadan alacaklardır. Gideceğiniz adrese doğru yolculuk yaparken eğer ilk defa geldiğiniz ve bilmediğiniz bir şehir ise gerekli detayları taksi şoförlerimizden de alabilirsiniz. Araçlarımız tamamen izlenebilir ve güvenli oto sistemlerine sahiptir ve araç içinde yolculuk esnasında herhangi bir olumsuz olay yaşanması durumunda da güvence altında olduğunuzu bilmenizi isteriz. Airport taxi hizmetinden 7 gün 24 saat telefon numaralarımız ya da e mail adreslerimiz ile yararlanabilmeniz mümkündür.

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)