• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Shuttle

Esenboğa Havalimanı Shuttle İhtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat sizlere hizmet veren Onay Vip Turizm Kaliteli, Güvenli, Konforlu ve Uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Hızlı Shuttle Hizmeti

Transfer hizmeti, şoförlü araçlarla, istediğiniz adresten, istediğiniz adrese taşıma hizmetidir. Bu hizmette kaliteli hizmet ve konforlu araç esas alınmıştır. Havaalanı transfer, vip transfer, kayak transfer ve Esenboğa shuttle gibi seçeneklerle hizmet eden firma, kısa zamanda ve güvenle yeni adrese taşıma hizmeti vermektedir.

 

 TRANSFER HİZMETİNDE KALİTE

 

            Transfer hizmetinde kaliteli ve konforlu hizmet anlayışını amaç edinen firmamız, tatil gezilerinde ve seyahat gezilerinde, trafikte yol bulma derdinden sizi kurtarıyor. İşiniz olduğu zamanlarda veya konforlu bir karşılama gerektiğinde, Esenboğa shuttle, sizin için mükemmel karşılama ve misafirperverlik göstermektedir. Havaalanına gelecek önemli misafirleriniz için, son model araç ve en iyi şoför seçenekleri, sizin için en iyi seçenek olacaktır.

 

 ŞOFÖRLERİMİZ HİZMET EĞİTİMİ ALMIŞTIR

 

            İşin uzmanı olan ve oldukça kaliteli çözümler üreten şoförlerimiz, özel hizmet eğitimi almıştır. Hizmet eğitim kategorisinde özel eğitim anlayışı ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini baz almaktadır. Son model araçlarımızın hiç bir resmi sıkıntısı yoktur. Yıllık bakım ve onarımı yapılmış olan araçlarımız, birçok modelde sunulmaktadır. Toplu karşılamalar için, özel ve son model araçlarla toplu transfer hizmeti verilmektedir.

 

 HAVAALANI TRANSFER

 

            Havaalanı transfer hizmeti için bizi aradığınız zaman, işin uzmanı olan şoförlerimiz, ellerinde misafirimizin ismi yazılı olan pankartla, tam zamanında havaalanında bulunmaktadır. Karşılaşma sorunlarında telefon kullanan elemanlarımız, sorunu çözmeden havaalanından ayrılmamaktadır. Önemli misafirleriniz için Esenboğa shuttle hizmetini veren firmamız, iş görüşmelerinde prestijinizi artıracak olan son model araçlarla karşılama hizmetiyle, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Transfer hizmetinde en iyi seçenekleri değerlendiren firmamız, taksi ve toplu taşıma araçlarında elinizde bavulla sıkıntı çekmemeniz için, istediğiniz adresten, istediğiniz adrese vip transfer hizmeti vermektedir.

 

            Havaalanı transfer hizmetiyle, uçakta iner inmez, gideceğiniz adrese, uçaktan rahat son model araçlarımızla gidebilirsiniz. Trafik çilesiyle uğraşmadan son model aracımızda, klima ve diğer imkânlarla, çok rahat edeceksiniz. Evcil hayvanlar, sağlık açısından kabul edilmemektedir. Transfer hizmeti dışında araç kiralamak isteyenler için en iyi imkânları sunan firmamız, transfer hizmetiyle aradığınız mükemmel sonuçları elde edebilirsiniz. En konforlu yolculuk için, en iyi transfer hizmetini tercih edin.

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)