• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Ankara Shuttle

Ankara Shuttle hizmetinde 7 gün 24 saat kesintisiz çalışan firmamız, Sizlere daha iyi Ankara Shuttle hizmeti sunmak için vardır.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Shuttle Hizmetinde Kalite

Transfer hizmetinde en iyi seçenekleri sizler için sunan firmamız, hızlı ve etkili çözüm yöntemleriyle çalışmaktadır. Hızlı ve konforlu olan firmamız, sınıfında adından sıkça söz ettiren saygın firmadır. Son model araçlarla şehir içinde rahatlığın keyfini yaşayın.

 

 ÖNEMLİ MİSAFİRLERİNİZ İÇİN GÜZEL BİR JEST

 

            İş dünyasında önemli toplantılar için geziye gelenler için, Ankara shuttle tercihi çok önemlidir. Havaalanından sizin için önemli misafirlerinizi alıyoruz ve istediğiniz adrese götürüyoruz. Bu hizmeti gerçekleştirirken, en deneyimli şoförleri tercih ediyoruz. İş dünyasında karşılamalar çok önemlidir. Konforlu araçlarımızla yapacağınız karşılamalar ve taşıma işlemleri, şirketinizin prestijini artıracaktır.

 

 TRANSFER SEKTÖRÜNDE EN İYİ YÖNTEMLERİ KULLANIYORUZ

 

            Transfer hizmetinde, araçların son model olması yanında, iş eğitimi ile çalışan şoförlerimiz de, transfer hizmetimizin değerini artırmaktadır. Transfer hizmetinde söz sahibi olan Ankara shuttle ekipleri, hızlı ve etkili çözüm yöntemleriyle çalışmaktadır. Günümüz teknolojisinin en son model araçlarıyla çalışan firmamız, havaalanı transfer, kayak transfer, Ankara shuttle, Esenboğa transfer gibi birçok kategoride çalışmaktadır.

 

 TOPLU TAŞIMA GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR

 

            Misafirleriniz veya ekibiniz, kalabalık olabilir. Sayı olarak fazla olan misafirleriniz veya ekibiniz için, son model toplu taşıma araçları ve deneyimli şoför temin edebiliyoruz. Yapacağınız şey, karşılaşma yeri zamanı ve gidilecek adresin bize bildirilmesidir. Zamanında istediğiniz yere gelen elemanlarımız, yine zamanında gidilecek adrese sizleri götürmektedir.

 

 ŞOFÖR DENEYİMİ ÖNEMLİDİR

 

            Şoför seçimi, araç seçimi gibi ciddi bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Müşteri olan diyalog konusunda özel eğitim alan şoförlerimiz, en iyi araç kullanan kişiler arasından tercih edilmiştir. Araç kullanma konusunda, müşterilerin memnuniyetini göz önüne alan firmamız, Ankara shuttle kategorisinde oldukça başarılı sonuçlar almaktadır. Araçlarımızın trafik konusundaki bütün izinleri vardır ve yıllık bakım işlemleri düzenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı şekilde, şoförlerimizin bütün trafik belgeleri tamdır. Trafik kuralları konusunda titiz olan şoförlerimiz, trafik içerisinde sıkıntı olacak hiç bir araç sürme işlemi gerçekleştirmemektedir. Araç sürme konusunda en iyi eğitimi almıştır.

 

            Araçlarımızda evcil hayvan kısıtlaması vardır. Bunun dışında bir aracı üç kişi kiralayabilir. Daha fazla yolcu olduğu zaman, yolcu sayısına göre koltukları olan araçları tercih etme durumunuzda vardır. 

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)