• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Sıkça Sorulan Sorular

Havaalanı Transfer hizmetinde merak edilenler ve bilmeniz gerekenler

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki Esenboğa Havalimanı çıkış kapısında (İÇ-DIŞ HAT), elinde İsminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi bekleyecektir. Uçaktan indiğinizde cep telefonunuzu açmanız yeterlidir. Bazı durumlarda polis araçlara duraklama izni vermemektedir. Bu durumda size cep telefonunuzdan ulaşmamız gerekecektir.

 

Görevliyi bulamadığım zaman ne yapmalıyım?


Eğer personelimiz sizi bulamazsa; cep telefonu ile iletişime geçmeye çalışacaktır. Bu nedenle müsait olduğunuz zaman cep telefonunuzu açınız. Yada

  • 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

numaralarımızdan 7/24 ONAY VİP TURİZM ilgili personelle irtibata geçebilirsiniz.

 

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?


Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

 

Özel ve VIP transferler;                                                                                                                              

Havalimanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar için sizden extra ücret istenmez. İniş saatinizde aracımız sizi karşılamak için orada olacaktır. Eğer uçağınız normal süresinde Havaalanı'na inmiş, size telefon yoluyla ulaşılamıyor ve buluşma noktasında sizi bulamıyorsak; 45 dakika bekleme süresinden sonra personelimiz havaalanından ayrılacak ve transferiniz iadesiz iptal edilecektir. Bu nedenle herhangi bir gecikme durumunda lütfen telefon/mesaj/email yoluyla durumunuzu bildiriniz. Rezervasyon yapmış olduğunuz aracın bagaj kapasitesi  sınırlıdır. Araçta yer olduğu sürece kaç adet evcil hayvan kafesi ve valiz olduğu bizim için önemli değildir.

 

Lütfen şunu not ediniz; gecikeceğinizi bildirdikten sonra sizi beklemeye devam edecek ve sizi havaalanında çaresiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Son Dakika Rezervasyon Talepleri;
Sitemizden Esenboğa havaalanı için son dakika rezervasyon talepleri online olarak kabul edilmemektedir. Son dakika transferleri için lütfen iletişim formunu kullanarak talebinizi iletiniz. Size yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Ne kadar bahşiş vermeliyim ?
Aldığınız servisten memnuniyetiniz oranında bahiş vermek sizin insiyatifinizdedir. Lütfen not ediniz; transfer hizmetini satın aldıktan sonra başka hiç bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

 

Çocuklar için ücretlendirme;
0-2 yaş aralığında olanlar Bebek, 3-11 yaş aralığında olanlar Çocuk kategorisine girmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak seçilmelidir.

 

Evcil hayvanlarla transfer;

Servis minübüsü ile; Servis minübüsü ile yapılan transferlerde 5 kg ağırlığından hafif olan evcil hayvanları bulundurabilirsiniz. 5 kg dan ağır evcil hayvalar servis aracına kabul edilmemektedir. Evcil hayvanlarınız sadece taşıma kutusu içerisinde yolculuk yapabilirler. Lütfen evcil hayvanlarınızın diğer yolcuları rahatsız etmemesi için gerekli önlemleri aldığınızdan emin olunuz.

 

Sorunsuz bir transfer yapmak için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz!

Havaalanına gidecek müşterilerimiz için; Domestik (Yurtiçi) uçuşlarda en geç 1(bir) saat, İnternational (Yurtdışı) uçuşlarda en geç 2(iki) saat önceden havalimanında bulunmanız gerektiğini dikkate alınız. Alınış saatinizi bu uyarıya göre seçmenizi tavsiye ediyoruz.Olası gecikme (trafik vs...) durumunda firmamız sorumlu değildir!!!

 

Havaalanından alacağımız müşterilerimiz için;

Bavul ve gümrük(eğer yurtdışında geliyor ise) işlemlerinin de zaman aldığını hatırlatmak isteriz. Bu nedenle havaalanında sizi alacağınız saati bu süreyi de ekleyerek seçiniz. Karşılamada veya alınış saatinde sorun yaşanmaması için rezervasyon sırasında telefon numarasının tam ve eksiksiz bildirilmesi müşterinin sorumluluğundadır, aksi takdirde karşılaşılacak sorunlardan onayvipturizm.com sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir aksaklık durumunda lütfen 0850 888 0312 acil durum telefonları ile irtibata geçiniz. Alkol yada uyuşturucu etkisindeki veya şoför ve araç güvenliğini tehlikeye atan yolcuları taşımama hakkına sahiptir. Araçlarımızda tütün mamülleri ve alkol kullanmak yasaktır.

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)