• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Bilkent Transfer Hizmeti

Transfer Hizmetini 7/24 Full Vip Yetki Belgeli Araçlar ile yapıyoruz.

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Ankara, Bilkent; Ankara’nın en yoğun semtlerinden birisidir. Üniversite’nin de bu semt sınırları içerisinde olması, özel transfer taleplerinin artmasına neden olmaktadır. Firmamız Ankara’nın pek çok semtinde olduğu gibi Bilkent’te de özel transfer hizmeti vermektedir. Havalimanı noktası ile Bilkent arasında güvenli, konforlu ve rahat bir ulaşım için firmamız ile iletişime geçerek, transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ankara Esenboğa Havalimanı Bilkent transfer hizmetimizi deneyimli şoför personelimiz ile sunmaktayız. Sahip olduğumuz yeni model araçlarımız, periyodik olarak bakımı yapıldıktan sonra sizlere hizmet vermektedir. Bu anlamda güvenilir ve rahat bir ulaşım olacağından emin olabilirsiniz.

 

Bilkent ile havalimanı arasında sizlere en makul ulaşım fiyatları sunmaya gayret ediyoruz. Ankara Esenboğa Havalimanı Bilkent transfer fiyatları hakkında bilgi ve transfer hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)