• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Havaalanı Transfer

Esenboğa Havalimanı Transferi veya Merkezden havalimanı'na, dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Uçaktan İnince Havaalanı Transferle Gideceğiniz Yere Rahat Gidin

Uçakla seyahat, birçok seyahat seçeneklerine göre oldukca avantajlıdır. Günümüz teknolojisiyle üretilen son model araçlarla havaalanı transfer seçenekleri, rahat etmenizi için oldukça önemlidir. Uçaktan inince, taksi aramak veya toplu taşıma aracı aramak, oldukça büyük sıkıntılar oluşturmaktadır. Bunun için en iyi çözüm olan havaalanı transfer hizmeti, sizin için en iyi fırsattır.

 

 ARAÇLARIMIZ KONFORLU VE EN SON MODELDİR

 

            Araç konusunda hiç kimsenin red edemeyeceği özelliklere sahip olan araçlarımız, konforlu bir transfer hizmeti için, mükemmel bir seçimdir. Konforlu transfer hizmetiyle, belirttiğiniz adresten, gideceğiniz adrese yolculuk hiç bu kadar rahat olmamıştır. Klima ve benzeri bütün artılara sahip araçlarımızla, yaz, kış seyahatle, oldukça rahat edebilirsiniz.

 

 BİR ALO DEMENİZ YETERLİDİR

 

            Firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerini aramak suretiyle, şoförlü araç isteyebilirsiniz. Belirteceğiniz adreslere veya havaalanına, istediğiniz saatte gidebilen şoförlerimiz, misafirinizin isminin yazdığı pankartla, beklemeye geçmektedir. Misafiriniz havaalanından dışarı çıkar çıkmaz, konforlu araçla, istediğiniz adrese en kısa zamanda yola çıkmaktadır.

 

 ELEMANLARIMIZ ÖZEL OLARAK TERCİH EDİLMEKTEDİR

 

            Şoför elemanlarımız, özel bir elemeden sonra tercih edilmektedir. Özel olarak tercih edilen elemanlarımız, özel davranış eğitimi almaktadır. Müşterilerle diyalog konusunda profesyonel eğitim alan elemanlarımız, kısa zamanda havaalanı transfer hizmetini gerçekleştirmektedir. Havaalanından transfer hizmetini hızlı bir şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz, misafirlerinizi memnun edecek karşılama ve transfer hizmetini sunmaktadır.

 

 İŞ DÜNYASINDA PRESTİJİNİZ ARTSIN

 

            Özel bir toplantı için, çok önemli misafirleriniz için son model araçlarla, kibar şoförlerle karşılama yapmak isterseniz, hemen havaalanı transfer hizmetlerimizi aramalısınız. Kayak transfer. Esenboğa transfer, vip transfer ve Ankara shuttle gibi birçok kategoride hizmet veren ekiplerimiz, misafirleriniz için en iyi karşılama merasimi gerçekleştirmektedir. Misafirlerinizle irtibatımız koparsa veya buluşamazsak, sorunu telefonla kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz.

 

            Araçlarımız yıllık düzenli olarak muayeneden geçirilmektedir. Muayeneden geçirilen araçlarımız, zamanında transfer hizmetiyle, aradığınız konforlu transfer hizmetini sunmaktadır. Evcil hayvan alma konusunda kısıtlama gerçekleştiren firmamız, kişi sayısına göre araç kiraya vermektedir. Yani 4 kişilik araç için 4 kişi kabul etmektedir. 6-7 kişi için, 4 kişilik araçları kiraya veremiyoruz. Firmamızın sağlıklı hizmet vermesi için, bu sınırlamalar gereklidir.

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)