• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Aşti Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Transfer Hizmetiniz Bizden

 

SİZ İSTEYİN BİZ ORADA OLALIM

 

Onay VIP Turizm transfer seferleri sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerden alınarak Esenboğa havalimanına ulaşımınızı sağlıyoruz. Şehre dönüşleriniz ya da gelecek misafirleriniz için de yine istediğiniz zaman havalimanından sizi alıyor ve istediğiniz adrese bırakıyoruz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor zahmetsiz ve konforlu bir şekilde transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

SEYAHATİNİZİ HIZLANDIRALIM

 

Şehir dışından gelen havalimanına ulaşımı bilmeyen ya da gitmekte zorlanan müşterilerimiz için Esenboğa havalimanı Aşti transfer hizmeti sağlıyoruz. Şehir dışından otobüsle gelmiş ya da eviniz Aşti’ye yakın olabilir. Bu tür durumlarda Esenboğa havalimanı Aşti transfer ile Aşti’den Esenboğa havalimanına giden en kısa ve güvenli yolları kullanıyor, siz müşterilerimizi zamanında ulaşacağınız noktaya bırakıyoruz. Ya da Esenboğa havalimanına uçağınız iniş yaptı ve hemen sonraki seyahatiniz otobüs ile gerçekleşecek diyelim. Sizleri Esenboğa havalimanı önünden özel araçlarımız ile alıyor Aşti’ye götürüyoruz.

 

ZAMANINIZIN DEĞERİNİ BİLEN BİR FİRMA

 

Zaman hepimiz için en değerli unsur. Bunun için zamanınızın kıymetini biliyor ve sizleri uğraştırmadan ve konforlu bir şekilde Esenboğa havalimanı Aşti transfer sayesinde zamandan tasarrufunuzu sağlıyoruz. Siz bizi arıyorsunuz seyahat gününüzü, seyahat saatinizi ve kaç kişi olacağınızı söylüyorsunuz, biz size en uygun aracı arzu ettiğiniz zamanda kapınıza gönderiyoruz. Genelde kullanılan ve trafik olan yollar haricinde daha hızlı ve güvenli gidebileceğiniz yolları tercih ediyoruz. Böylece ne trafik sıkıntısı yaşamış oluyorsunuz, ne de “Yetişir miyim acaba?” korkusu taşıyorsunuz. Şehre dönüş yaptığınız seyahatlerde de sizi Esenboğa havalimanın çıkış kapılarından alıyor, belirttiğiniz adrese transferinizi sağlıyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETLİ BİR YAKLAŞIM

 

Özel transfer araçlarımızı kullanan şoförlerimiz özel hizmet eğitiminden geçmiş, güler yüzlü, trafik kurallarına uyan ve güvenle ulaşımınızı sağlayacak kişilerden seçilmişlerdir. Sakin ve sorunsuz bir transfer hizmeti için araç içi rahatınız bizim için en önemli unsurlardan biridir. Şoförlerimizin deneyimleri ve yol bilgileri sayesinde yolculuğunuzu gönül rahatlığı ile tamamlamış olursunuz.

 

ARAÇ SEÇİMLERİNİZİN SİZE EN UYGUNU OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

 

Esenboğa havalimanı Aşti transfer yapan araçlarımız kişi sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kişi sayısına bağlı olarak da araç tahsis edilir. Araç büyüklüklerimize göre yaklaşık 46 kişinin tek seferde transferini sağlayabilmekteyiz. İster bir grup olarak, isterseniz tek kişi olarak seyahatinizde transfer kullanın, hepsi Onay VIP Turizm güvencesi altında!

 

FİYATTA SÜPRİZ YAŞAMAYIN

 

İnternet sitemizde gideceğiniz yerleri seçtikten sonra yaklaşık yol kilometresi ve süre belli olacaktır. Esenboğa havalimanı Aşti transfer için yaklaşık 35-40 km arası ve 35-40 dakika arası süren bir yolculuk gerçekleştirilir. Araç tiplerine göre seçilecek araçların fiyatları da yanlarında yazmaktadır. Böylece sürpriz bir fiyat tarifesi ile karşılaşmazsınız.

 

BİZİ ARAYIN TRANSFERİNİZİ PLANLAYALIM

 

Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrı merkezimizde tarafınızdan gelecek talepleri ve bilgileri karşılamaktadır. Planlayacağınız transfer hizmeti için istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve sorunsuz bir transfer deneyimi yaşayabilirsiniz.

Aşti Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Aşti Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Aşti Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Aşti Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Aşti Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Aşti Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Aşti Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Aşti Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)