• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Etlik Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

                                                       Havalimanı Transferinde Kalite Ve Güvenin Adresi

 

Havalimanı transfer hizmetinin önemi nedir?

 

Uzun mesafeli seyahatlerin uçakla yapılmasının avantajları fazladır. Uzun mesafeler bir anda kısalır ve karayoluna göre misli bir sürede hedef noktaya ulaşılır. Uçak yolculuğu istatiksel olarak da diğer alternatiflere göre en güvenli taşıma biçimi olup, konfor açısından da yeterli hizmeti karşılamaktadır. Havaalanına inmek ise sonraki aşamalarda biraz sıkıntılı süreci başlatır. Aslında bu durum karayolu ya da demiryolu ulaşımları için de geçerlidir. Bu da hedef şehire vardıktan sonra otel ya da önceden belirlenmiş mekana gitmek için kaybedilecek zamandır. Örneğin uçaktan inildiğinde gidilecek yer toplu taşıma araçlarıyla belki birkaç araç değiştirme ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Hele ki gidilecek mesafe tatil köyü ya da uzak bir turistik mekan ise bu durum daha zahmetlidir. Ayrıca toplu taşıma aracı değiştirme dışında yollardaki trafik stresi de rahat uçak yolculuğunu sonradan sıkıntılı bir sürece dönüştürür. Bu yüzden havaalanından sizi karşılayacak bir kişi ve aracın olması faydalı bir hizmet alanıdır. Firma olarak ise, Esenboğa havalimanı Etlik transfer ya da Ankara’nın diğer ilçelerine yönelik hedef noktalarına sizleri rahat bir şekilde götürmekteyiz.

 

Havalimanı transfer hizmet süreci nasıldır?

 

Sitemiz transfer işlemleriniz için online hizmet vermektedir. Ana sayfada yer alan lokasyon türü, çıkış yeri, varış yeri, araç ve tek ya da gidiş-dönüş şeklindeki seçenekleri işaretlemek gerekir. Lokasyon türünde işlemler ters işleyebilmektedir. Örneğin Esenboğa havalimanı Etlik transfer süreci varış noktasından havalimanı istikametine de gerçekleşmektedir. Bireysel dışında grup olarak da müşterilerimizi varış noktasına taşımaktayız. Kafile şeklinde havalimanı transferleri konforlu son model minibüs araçlarıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bireysel olarak talep edildiğinde VIP hizmete uygun araç ve hizmet anlayışıyla da faaliyetimiz söz konusudur. Sitemizden 7/24 online hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı vizyon anlayışımızla sizlere en iyi hizmetin verileceğinden emin olabilirsiniz. Havalimanı ya da bulunduğunuz mevkiden havalimanına olan transferlerde lüks araçlarımız güler yüzlü personeliyle sizleri karşılayacak ve trafik stresinden uzak rahat bir yolculuk yaptıracaktır. Transfer sürecinde trafik kurallarına da riayet edilerek mümkün olduğunca konforlu bir hizmet sunulmaktadır. Ayrıca Audi A1 araçlarını şoförlü ya da şoförsüz talep edebilirsiniz. Hizmet çeşitlerimiz ise şunlardan oluşmaktadır: Airport Taxi, havalimanı transfer, şehirlerarası transfer, şoförlü araç kiralama, VIP transfer, gelin arabası kiralama, kayak transfer, Ankara Shuttle, Ankara Transfer ve Esenboğa Shuttle hizmetlerinden oluşmaktadır. VIP transfer hakkında da kısa bir bilgi vermek yerinde olacaktır. Bu hizmetimiz (çift yönlü de olabilir) tüm transfer işleriniz için en lüks otomobil modellerinde gerçekleşmekte olup, araç içinde sizlerin rahat etmesi için en konforlu ortamda gayret edilmektedir. VIP transferi gerçekleştirecek şoförlerimiz de bu konuda profesyonel eğitim almış olup, iş ahlakı ilkesinden hareket ederek sizleri karşılama ve varış istikametine götürene kadar tüm süreçte isteklerini karşılayacaktır. Böylece rahat bir yolculuk etmeniz için çalışılacaktır.

 

Havalimanı transfer fiyatları ise lokasyon türü, kişi sayısı ya da VIP hizmet gibi konulara göre değişmektedir. Sizler de Esenboğa havalimanı Etlik transfer ya da diğer ilçeler için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Web sitemizden iletişim kurabileceğiniz gibi doğrudan hat ve GSM numaralarından da firmamıza ulaşabilirsiniz. Ankara’nın en güvenli hizmet sunan lider firması olarak hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.

 

Etlik Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Etlik Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etlik Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etlik Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etlik Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etlik Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etlik Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Etlik Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺