• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Turkuaz Toki Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Esenboğa'dan Transferler

 

Uçaklar ile seyahat etmek son yıllarda oldukça popülerdir. Bu duruma uçak biletleri fiyatlarının da etkisi olmakla beraber aynı zamanda hızlı bir ulaşım yolu olması da sebep olmuştur. Uçaklar ile birlikte araba ya da otobüs ile günler alan seyahatler birkaç saat içinde bitmektedir. Bu durum yurt dışı ulaşımı ile sınırlı kalmamış ve artık yurt içinde de birçok noktaya havayolu ile ulaşım sağlanabilir hale gelmiştir. Uçakların bir avantajı da yolculara sağladıkları konfordur. Bu konforu yaşamak isteyen herkes en az bir defa uçak ile seyahat etmeli ve bu deneyimden kendi payını almalıdır.

 

Uçak yolculuğu ile ilgili tek olumsuz nokta ise havaalanlarının otogarlar gibi şehir merkezinde ya da şehir merkezine yakın olan yerler yerine şehir dışında uzak mesafelerde yer almasıdır. Bu durum havaalanlarının sistematiği dolayısı ile bir zorunluluktur. Aynı zamanda havaalanlarının birçok noktadan ve çevre yolundan kolay ulaşılabilmesi için anayollara yakın olması da hesaba katılmıştır. Bu sebeple havaalanına gitmek için mutlaka otobüs, servis, taksi ya da toplu taşıma yöntemlerinden biri kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin her biri kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillenmekte olup havaalanına gitmek için kullanılabilecek en alternatif yol ise transferlerdir. Transferler hizmetleri kişileri hem havaalanına götüren hem de havaalanından varmak istediği noktaya ulaşımını sağlayan vip servis araçlarıdır. Ankara’da bulunan firmamız ile biz de bu alanda hizmet vermekte olup sizleri istediğiniz noktaya en kısa süre içinde götürüyor ve uçak konforu ile yolculuğunuzu bitirmenizi sağlıyoruz.

 

Ankara’da Transfer Hizmeti Arıyorsanız Buradayız

 

Ankara Esenboğa havaalanından tüm ilçelere ve semtlere verdiğimiz vip transfer hizmeti ile sizi toplu taşıma karmaşasından kurtarıyoruz. Ekip olarak çalışan servis ağımız sizleri gitmek istediğiniz noktaya kadar götürmekte ve aynı zamanda eşyalarınız ile birlikte yerleşmenizi sağlamaktadır. Bu özel hizmeti Esenboğa havalimanı turkuaz TOKİ transfer seçeneği ile kullanabilir ve turkuaz TOKİ’ye en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Ankara gibi trafiğin yoğun olduğu ve havaalanından ulaşımın uzak olduğu yerler için transfer hizmeti kullanmanız sizin için en hızlı ve en güvenilir olanıdır. Transfer ekibini havaalanına indiğini anda organize edebileceğiniz gibi önceden de organize edebilir ve böylece gideceğiniz noktaya nasıl varacağınızı düşünmeden rahat ve stressiz bir yolculuk yapabilirsiniz. Esenboğa havalimanı turkuaz TOKİ transfer seçeneği ile tüm eşyalarınız düzenli ve özenli bir şekilde gideceğiniz noktaya kadar taşınır. Dilerseniz transfer araçlarında birkaç kişilik gruplar halinde arkadaşlarınız ya da aileniz ile de seyahat edebilirsiniz.

 

Bize Ulaşım Sağlayın

 

Transfer hizmetleri ile ilgili hem bilgi almak hem de transfer talebinde bulunmak için siz de web sitemize girebilir ve sizin için sunduğumuz hizmetlerden faydalanma imkanı bulabilirsiniz. Tüm Esenboğa havalimanı turkuaz TOKİ transfer hizmetleriniz için bize telefon ya da e mail yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Toki Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Turkuaz Toki Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Turkuaz Toki Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Turkuaz Toki Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Turkuaz Toki Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Turkuaz Toki Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Turkuaz Toki Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Turkuaz Toki Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺