• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Batıkent Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Transfer Hizmetlerinde Marka

 

Onay Vip Turizm, transfer hizmetlerinizde rahatlığınızı sağlamak amacıyla birçok aracı bünyesinde barındırmaktadır. İsterseniz ekonomik araçlarla, isterseniz lüks vip minivan, lüks vip minibüs ya da lüks otobüs araçları ile transfer hizmetimizi sürdürmekteyiz. Kişi sayısına ve konfor isteğine bağlı olarak farklı araçlar seçebilirsiniz. Şehir dışından gelecek özel misafirleriniz ya da kendiniz için uygun olan aracı seçerek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

 

FİYATTA SÜRPRİZE SON

 

İnternet sitemize girerek ya da 7/24 müşteri hizmetlerimizi +90 532 561 48 87 nolu telefondan arayarak gideceğiniz yerin yol kilometresi ve yolculuk süresi hakkında bilgi alabilirsiniz. Esenboğa havalimanı Batıkent transfer için yaklaşık 35 - 40 km ve 40 - 45 dakika arası süren bir yolculuk gerçekleştirilir. İnternet sitemizde seçilen araç türüne göre fiyatlar da bulunmaktadır. Bu sayede sürpriz bir fiyat tarifesi karşınıza çıkmaz.

 

ARAÇ SEÇİMLERİNİZDE YARDIMCI OLALIM

 

Esenboğa havalimanı Batıkent transfer yapan araçlarımız kişi sayısına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Araç büyüklükleri ve tiplerine göre 46 kişinin transferini tek seferde sağlayabilmekteyiz. Tüm araçlarımız, D2 yetki belgeli ve koltuk sigortalıdır. Sizlere yolculuğunuz boyunca yardımcı olacak şoförlerimiz deneyimli ve işlerinde en iyisi olan kişilerden seçilmişlerdir. Transfer Hizmetine başladığınız zaman anlayışlı ve güler yüzlü şoförlerimiz sayesinde huzurlu ve güvenli bir yolculuk yaşarsınız.

 

Firmamızda bulunan şoförlerimiz transfer hizmeti üzerine eğitim görmekte ve özel hizmet eğitimi sonunda sertifikalı şoförler olmaktadırlar. Şehir içi yol bilgisi konusunda da yüksek deneyimli olan şoförlerimiz, gün içerisinde ve belli saatlerde dolu olan yolları kullanmaktan kaçınırlar. Böylece havalimanına giden en kısa yoldan ve uçağı kaçırma kaygısı olmadan yolculuğunuzu tamamlarsınız.

 

SİZİ NEREDEN ALALIM?

 

Rezervasyonlarınızda belirlediğiniz gün ve saatte bulunduğunuz yerden sizi ya da sizleri alıyor ve Esenboğa havalimanı Batıkent transfer ile sizi havalimanına uçak saatinizden önce bırakıyoruz. Böylece havalimanında yapılacak işlemleriniz aceleye gelmeden tamamlanmış oluyor.

 

ARAÇLAR BAKIMLI ve TEMİZ

 

Transfer hizmetlerimiz için kullanılan araçların bakımları daima zamanında ve özenle yapılmaktadır. Yolda tedirgin edici herhangi bir arıza ve yolda kalma durumları yaşanmamaktadır. Ayrıca her aracımıza özel ilgi göstererek temizlikleri sürekli yapılmaktadır. Kendi aracınızda nasıl rahat ediyorsanız, Onay Vip Turizm'e ait transfer araçlarında da aynı rahatlığı hissedersiniz.

 

ZAMANINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

 

Transfer hizmetinin kullanımının en belli başlı sebebi, büyük şehirlerde ulaşım zorluğunu ortadan kaldırmaktır. Merkezi bir yerdeyseniz, evinizden ya da işinizden havalimanına gitmek Ankara şartlarında şuan en az 1,5 - 2 saati almaktadır. Bu sürede uçağınızın kalkmasına en az 4 saat evvel evden çıkmanız gerektiğini bize gösterir. Üstelik tek araçla havalimanına gitmeniz imkansızdır ve birden fazla ulaşım aracı kullanmanız gerekir. Bu telaşı yaşamadan ve bu zaman kaybına maruz kalmadan en güvenilir araçlarımız ile sizi istediğiniz yerden, istediğiniz saatte alıp havalimanına stressiz ve ekonomik fiyatlar ile ulaştırıyoruz.

Batıkent Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Batıkent Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Batıkent Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Batıkent Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Batıkent Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Batıkent Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Batıkent Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Batıkent Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺