• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Ayrancı Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

                                                                                    Onay Vip Turizm

Onay VIP Turizmin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

 

Onay VIP Turizm olarak her türlü ulaşım hizmetini güvenli bir şekilde vermekteyiz. Kayak transfer, havaalanı transferi, şehirlerarası transfer, gibi ulaşım hizmetlerinin yanında günlük gezi, düğün gibi etkinlikler için de hizmet vermekteyiz. Son model araçlarla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bu hizmetler sırasında en çok dikkat ettiğimiz konu güvenilirliktir. Çünkü müşteriler önemli işler için firmamıza güvenerek bu hizmetimizden faydalanmak istemektedirler. Dikkat etmediğimiz takdirde oluşabilecek aksaklıklar müşteri için birçok sorunu beraberinde getirebilmektedir. Özellikle konferans, toplantı gibi önceden ayarlanmış ve ertelenmesi mümkün olmayan durumlarda firmamız planlı bir şekilde çalışmakta ve zamanında yetiştirmektedir. Bunun yanında şoförsüz araç da kiralanabilir. Ancak şoförlerimiz oldukça deneyimli ve araca hakimdirler. Her hangi bir sorunda hızlı çözüm üretmekte ve müşterilerin bundan zarar örmesini engellemektedirler. Bunun yanında istenilen konuma hakim ve zamanında ulaşmaktadırlar.

 

Onay VIP Turizmi Neden Tercih Etmeliyim?

 

Araçlarımız belirli aralıklarla bakım ve kontrole tabi tutulmaktadır. Son model A1 araçlarımız ile bütün yetki belgelerine sahip firmamız zamanında ve güven içerisinde ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Araçlarımızda her hangi bir arızanın olduğu düşünülüp emin olunmasa bile, hemen kontrol edilip onarıma gönderilmemektedir. Araç koltukları oldukça rahat ve temizdir. Müşterilere konforlu bir araçla yolculuk yapmaları imkanı sunulmaktadır. Onay VIP Turizm hizmet alanları oldukça geniştir. Birçok havalimanında hizmet vermekteyiz. Bunlardan Esenboğa havalimanı Ayrancı transfer olarak Esenboğa havalimanında her türlü transfer hizmeti sunulmaktadır. Hava alanında Esenboğa havalimanı Ayrancı transfer araçlarımız ile istediğiniz yere zamanında ulaşabilirsiniz. Onay VIP Turizmin en çok tercih sebeplerinden biri planlı ve zamanında hizmet sunmasıdır. Müşteriler için Esenboğa havalimanı Ayrancı transfer seyahati güvenli bir şekilde sunulmaktadır.

 

En önemli vizyonumuz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti firmamız için maddi kazançtan önce gelmektedir. Müşterilerin zamanında yetişmesi, müşterilere karşı güler yüzlü bir hizmet sunulması gibi konular öncelikle dikkat ettiğimiz konular arasındadır. Şoförlerimiz oldukça dikkatli, güler yüzlü ve olası bir sorunda çözüm üretebilen niteliktedirler. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için bütün çalışanlarımız bu doğrultuda hizmet vermektedir. Araçlarımız özel misafirler için veya toplu yolculuk için oldukça uygundur. Firmamız kişi ve kurumlara, şoförlü veya şoförsüz araç kiralama hizmeti vermektedir.

 

Araçlarımız kaliteli olmasına rağmen oldukça uygun fiyata kiralanmaktadır. Hem ekonomik hem de memnun kalınacak bir hizmet Onay VIP Turizm tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Onay VIP Turizm Müşteri Memnuniyeti

 

Hizmetlerimiz sonucunda müşterilerden oldukça olumlu yorumlar almaktayız. Birçok müşterimiz özellikle iletişime geçerek memnuniyetlerinden bahsetmektedirler. Ayrıca araçlarımızın konforundan memnun kaldıklarını dile getirmektedirler. Her hangi bir olumsuz yorum yapılmamaktadır. Bunun yanında 7/24 hizmet vermekteyiz ve bu da müşterilerin istedikleri zaman bu hizmetten faydalanacakları anlamına gelmektedir. Önemli ulaşım ihtiyaçlarında firmamız en güvenilir organizasyon firmasıdır.

Ayrancı Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Ayrancı Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Ayrancı Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Ayrancı Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Ayrancı Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Ayrancı Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Ayrancı Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Ayrancı Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺