• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Söğütözü Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Esenboğa Havalimanı'ndan Söğütözü'ne Nasıl Giderim?

 

Söğütözü Ankara’nın en önde gelen markalarının, iş yerlerinin, plaza ve otellerinin bulunduğu semttir. Her yıl onlarca fuara, iş adamına, panel ve forumlara ev sahipliği yapan Söğütözü son 10 yılda bu konuda büyük ilerlemeler göstermiştir. Her yıl bu kadar ziyaretçiyi kendine çeken Söğütözü’ne ulaşım nasıldır? Söğütözü’nün konumu her ne kadar merkezi olsa şehir dışından gelen misafirlerin genellikle uçakla ulaşımı tercih etmesi ve Esenboğa’nın merkeze uzak olması işleri biraz güçleştirmektedir.

 

Neden Onay VIP Turizm?

 

Onay VIP Turizm olarak firmamız iş dünyasında size prestij katmayı ve misafirlerinize konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatmayı hedef edinmiştir. Ankara’nın yükselen değeri olan Söğütözü her ne kadar merkezi bir konumda yer alsa da, havaalanından gelişlerde bazı sorunlar yaşanmaktadır. İşte bu noktada Esenboğa Havalimanı Söğütözü transfer hizmetimiz devreye girmektedir. Onay VIP Turizm olarak firmamız, özel ve önemli konuklarınızı eğitimli, kibar ve güler yüzlü personellerimiz ile karşılayarak belirttiğiniz adrese kadar güven ve konfor içinde taşımaktayız.

 

Onay VIP Turizmi Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 

Onay VIP Turizmi tercih etmek kafanızın rahat etmesini sağlar. İşinize odaklanır ve yolu ya da misafirinizin nasıl geleceğini dert etmezsiniz. Misafirinizi güler yüzlü, eğitimli ve kibar elemanlarımıza ve muayeneleri eksiksiz yapılmış, belgeleri tam araçlarımıza emanet edersiniz. Söğütözü ’nde bulunan şirketinize gelecek yerli ve yabancı misafirlerinizi Esenboğa Havalimanı Söğütözü transfer hizmetimizle pankartlarla karşılar ve gidecekleri yere güven ve emniyet içinde ulaşmalarını sağlarız. Misafirlerinizle pankart yoluyla iletişim sağlayamadığımız durumlarda telefonla birebir iletişim kurar işi şansa bırakmayız. Doğru rota, 0 adrese teslim, sağlıklı ve konforlu ulaşımdan asla ödün vermeyen firmamız sektörün önde gelen ulaşım şirketlerindendir. Şirketimiz misafirlerinizi taksi ve ulaşım için vasıta arama derdinden kurtaracak ve kaliteli ulaşımı ucuza sunacaktır.

 

Onay VIP Turizme Nasıl Ulaşabilirim?

 

Firmamız telefonla gelen taleplerinize 7/24 karşılık vermektedir. Telefonla belirteceğiniz adresten sizi ya da misafirinizi almakta ve havaalanına bırakmaktadır. Aynı şekilde havaalanında karşılama hizmetini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca onayvipturizm.com üzerinden gideceğiniz yol ve semtleri işaretleyerek ödeyeceğiniz tutarı önceden görmenizi de sağlamaktadır. Yolculuk sırasında yolu ve ödemeyi kafanıza takmadan huzurla ve keyifle ulaşımınızı sağlamak firmamızın önceliğidir.

 

Araçların Kalite Ve Model Durumları Nasıl?

 

Firmamız misafirinizin konforuna olduğu kadar sizin prestijinize de önem vermektedir. Araçlarımız son model olup bakımları ve belgeleri eksiksizdir. Araçlarımız özel ve önemli misafirlerinizi rahat ettirecek bütün özelliklerle donatılmış durumdadır. Söğütözü ‘nde bulunan şirketine gelecek misafirlerinizi ve davetlilerinizi Esenboğa Havalimanı Söğütözü transfer hizmetimizle karşılayacak ve son model tam donanımlı araçlarımızla belirttiğiniz adrese güven içinde ulaştıracağız. Firmamız ulaşım sektöründe önde gelen firmalardan olup prestijinize prestij katmak için her ayrıntıyı düşünmüştür. Ankara'da havaalanı ulaşımını yıllardır kalitesini artırarak sürdüren firmamız siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Söğütözü Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Söğütözü Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Söğütözü Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Söğütözü Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Söğütözü Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Söğütözü Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Söğütözü Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Söğütözü Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)