• 0850 888 0312 Arama ve Whatsapp 7/24

Esenboğa Havalimanı - Kızılay Transfer

Whatsapp Rezervasyon 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Ankara Ulaşım

 

Kaliteli Hizmette Son Nokta'da Olanlar

 

Ankara Dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Ama bu güzelliğin altında yatan oldukça rahatsız edici bir faktör vardır, Trafik! Ankara’yı bilenler için diğer şehirler kadar olmasa da ulaşım açısından Ankara oldukça zor şartlara sahiptir. Günün belli gün ve saatleri için de, oldukça kalabalık ve yoğun olan bir trafik söz konusudur. Bu durum havaalanı gibi şehrin gölgesinden uzak yerlerde kurulan yapılarda ise daha da zor olmaktadır. Buralara gitmek için kişisel bir araç sahibi olmak gerekir. Ya da otobüs firmalarının saatlerce bekleten kalkış saatleri beklenir ya da sizi kendi özel aracınız da hissettiren Firmamız ile ister şehirlerarası yolculukta isterseniz Esenboğa havalimanı kızılay transfer hattında en konforlu ve en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.

 

Firmamızın Ankara Hizmetleri

 

Ulaşım da en hızlı yol elbette havacılık sektöründen geçiyor. Sadece bir saatinizi alan ve bu bir saat içinde yüzlerce yol kat eden uçaklar günümüzde ki en büyük nimetlerden biridir. Ama ne yazık ki uçaklarla binlerce kilometre yol kat etmemize rağmen, Kızılay 'dan hava alanına gitme en az bir saat vakit kaybına yol açıyor ve her zaman da ulaşım imkanı bulunmuyor. İşte tam burada firmamız devreye giriyor. Esenboğa havalimanı kızılay transfer hattımız ile en hızlı, konforlu ve kaliteli ulaşımın tadını çıkarın.

 

Firmamız en ekonomik fiyat ile en kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getiriyor. Sunmuş olduğumuz imkanlarla ister bizden araç kiralayın, ister biz size şoför ile birlikte araç gönderelim ve böylece en uygun fiyata en kaliteli hizmetin tadını sadece hava da değil karada da yaşamış olun. En benzersiz araçlarımız ve en konforlu (klima, multimedya vb. gibi ihtiyaç duyulan aksamlar mevcuttur. ) en rahat tasarımları ile sizlerin hizmetine sunulmuş araçlarımızdan en ekonomik fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz.

 

Sunmuş olduğumuz teknik destek deneyimli kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile bu hizmeti en kaliteli ve en ekonomik fiyata vermekte olan tek firmayız. 7-24 saat arayabileceğiniz firmamız, sizlere şoförlü araç desteği, Esenboğa havalimanı Kızılay transfer desteği ya da araç kiralama gibi sayısız imkân ve hizmet sunmaktadır. Her gün artan araçlar ve bu araçların neden olduğu trafikten sizde sıkıldıysanız, firmamızın benzersiz hizmeti ile tanışmak için bir alo demeniz yeterli olacaktır. Nerede olursanız olun bir telefon kadar sizlere yakınız. Bazen yol da taksi bekliyor, bazen de yağmurda ıslanmaktan kaçamıyoruz. Firmamızın sunduğu hizmet sayesinde siz araç beklemeyin biz sizi bekleyelim.

 

Özel olarak yetiştirilen ve elemelerden geçen şoför kadromuz, sizleri hava alanında, Kızılay 'da ya da istediğiniz her yerde ellerinde isminiz yazılı olacak şekilde pankartları ile bekliyor olacaktı. Sonrası ise size sadece arkanıza yaslanmak ve konfor ve hizmetin tadını çıkarmak kalacaktır. Yıllık düzenli bir bakım ve muaneye tabi tutulan özel araçlarımız ile emin ellerdesiniz.

Kızılay Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Esenboğa Havalimanı Kızılay Mercedes S350 (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Kızılay Ford Mondeo (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Kızılay Vw Passat (1-3 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Kızılay Mercedes VİP Vito (1-7 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Kızılay Mercedes Sprinter (1-13 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Kızılay Volkswagen Crafter (1-16 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺
Esenboğa Havalimanı Kızılay Mercedes Travego (1-46 kişi) Araç ile Transfer
0.00 ₺

Whoops, looks like something went wrong.

(1/1) FatalErrorException

Declaration of Phalcon\Translate\Adapter\AbstractAdapter::offsetUnset() must be compatible with ArrayAccess::offsetUnset($offset)

in Unknown (line 0)